| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | Ραχοκαλύμματα 460 |
|---|---|
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Κινητήρας | Κινητήρας αντλίας λαδιού 4kW ή 5.5kW |
| Πάχος Πάνελ Τοίχου | Πάνελ τοίχου 14mm |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Αριθμός Σετ Κυλίνδρων Διαμόρφωσης | Μορφοποίηση 16 σειρών |
| Διάμετρος Άξονα | Άξονες 70 |
| Ισχύς Ψαλιδιού | Σερβοκινητήρας 5.5kW |
| Τροχοί | Τροχοί 45# |
| Χρήση | Στέγη |
| Προδιαγραφή | 6000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |