| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | 460 Ridgetegels |
|---|---|
| Machinesysteem | 350H stalen frame |
| Motor | motor voor een oliepomp van 4 kW of 5,5 kW |
| Dikte van het wandpaneel | Wandpanelen van 14 mm |
| Type aandrijving | Keten aandrijving |
| Aantal walseriesets | 16 rijen gieten |
| Spindeldiameter | 70 schachten |
| Scherkracht | 5Servo-aandrijving van 0,5 kW |
| Koersen | 45# wielen |
| Gebruik | Daken |
| Specificatie | 6000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |