| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model Numarası | 460 Ridge kiremitleri |
|---|---|
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Motor | 4kW veya 5.5kW yağ pompası motoru |
| Duvar paneli kalınlığı | 14 mm duvar panelleri |
| Sürücü Türü | Zincir sürücüsü |
| Dökme değirmen setlerinin sayısı | 16 satır kalıplama |
| Döner çapı | 70 miğfer |
| Kırma gücü. | 5.5kW'lık servo sürücü |
| Tekerlekler | 45# tekerlek |
| Kullanımı | Çatı |
| Spesifikasyon | 6000 mm x 1300 mm x 1400 mm. |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |