| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
300 Ridge Cap Roll Forming Machine, yüksek kaliteli metal çatı yamacını üretmek için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözümdür. Otomatik ve sürekli üretim için tasarlanmıştır,Bu makine inşaat endüstrisinde yaygın olarak kullanılır ve çeşitli çatı sistemleri için uygundur.
Güçlü ve istikrarlı bir çelik çerçeveyle inşa edilen makine, sorunsuz çalışmayı ve mükemmel şekillendirme performansını sağlar.Kalıplaşım silindirleri, hassas işleme ve yüzey işlemine sahip yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır., yüksek aşınma direnci ve uzun hizmet ömrü sağlar.
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Besleme platformu | Çift elle devreye giren besleme basamağı (kesici ile) |
| Çerçeve Yapısı | 350H bölümlü kaynaklı çelik; Duvar levhası tipinde yapı |
| Duvar levhasının kalınlığı | 14 mm karbon çelik plaka |
| Stasyonları Oluşturmak | 18 satır |
| Ana şaft çapı | Ø70mm (Solut Çubuk) |
| Düşük gerilimli elektrikli bileşenler | Sınır anahtarları, kontaktörler, röleler vb. |
| Dış Voltaj | Üç fazlı 380V, 50Hz |
| Uzunluk Toleransı | ±1mm |
| Toplam Boyutlar (L x W x H) | Yaklaşık 8000 mm x 900 mm x 1600 mm. |