| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το 300 Ridge Cap Roll Forming Machine είναι μια αξιόπιστη και οικονομικά αποδοτική λύση για την κατασκευή υψηλής ποιότητας μεταλλικών κεφαλών κεφαλών οροφής.αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται ευρέως στη βιομηχανία κατασκευών και είναι κατάλληλο για διάφορα συστήματα στέγης.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με ισχυρό και σταθερό ατσάλινο πλαίσιο και εξασφαλίζει ομαλή λειτουργία και εξαιρετικές επιδόσεις σχηματισμού.Οι κυλίνδροι σχηματισμού είναι κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας χάλυβα με επεξεργασία ακριβείας και επεξεργασία επιφάνειας, παρέχοντας υψηλή αντοχή στην φθορά και μακρά διάρκεια ζωής.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πλατφόρμα σίτισης | Στάδιο τροφοδοσίας με διπλό χειρισμό (με κοπτήρα) |
| Δομή πλαισίου | Σίδηρος με τομή 350H· κατασκευή τύπου πλάκας τοίχου |
| Δυνατότητα της επιφάνειας | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα 14 mm |
| Σχηματισμός Σταθμών | 18 σειρές |
| Διάμετρος κύριο άξονα | Ø70 mm (Σκληρό άξονα) |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα χαμηλής τάσης | Εναλλακτικοί διακόπτες ορίων, επαγγελλόμενοι, ρελέ κλπ. |
| Εξωτερική τάση | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Ανεκτικότητα σε μήκος | ±1 mm |
| Συνολικές διαστάσεις (L x W x H) | Περίπου 8000 χιλιοστά x 900 χιλιοστά x 1600 χιλιοστά |