| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πλατφόρμα Τροφοδοσίας | Στάντ Τροφοδοσίας με Διπλό Χειροκίνητο Μανιβέλα (με Κόφτη) |
|---|---|
| Δομή Πλαισίου | Συγκολλημένος Χάλυβας 350H-Section; Κατασκευή Τύπου Πλαϊνού Τοιχώματος |
| Πάχος Πλαϊνού Τοιχώματος | Πλάκα Χάλυβα Άνθρακα 14mm |
| Σταθμοί Διαμόρφωσης | 18 Σειρές |
| Διάμετρος Κύριου Άξονα | Ø70mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Ηλεκτρικά Εξαρτήματα Χαμηλής Τάσης | Διακόπτες Ορίου, Επαφείς, Ρελέ, κ.λπ. |
| Εξωτερική Τάση | 3-Φάση 380V, 50Hz |
| Ανοχή Μήκους | ±1mm |
| Συνολικές Διαστάσεις (Μ x Π x Υ) | Περίπου 8000mm x 900mm x 1600mm |