| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το μηχάνημα σχηματισμού κυλίνδρων 300 Ridge Cap είναι ένα επαγγελματικό και αποτελεσματικό εξοπλισμό που χρησιμοποιείται ειδικά για την παραγωγή μεταλλικών κυλίνδρων.καθοδήγησηΧρησιμοποιείται ευρέως στην παραγωγή εξαρτημάτων οροφής χάλυβα χρώματος,και μπορεί να παρέχει σταθερά και υψηλής ποιότητας προϊόντα καπάκι κορυφής για διάφορα κατασκευαστικά έργα.
Αυτό το μηχάνημα υιοθετεί δομή πλάκας τοίχου από χάλυβα 350H με πλάκα τοίχου από χάλυβα άνθρακα 14 mm, η οποία έχει ισχυρή ακαμψία και καλή σταθερότητα.Είναι εξοπλισμένο με 18 σταθμούς σχηματισμού και Φ70mm στερεό κύριο άξοναΟι κυλίνδροι υποβάλλονται σε επεξεργασία με λεπτή στροφή, χρωματοποίηση και σβήσιμο, εξασφαλίζοντας μακρά διάρκεια ζωής και εξαιρετική επίδραση σχηματισμού.
Χρησιμοποιεί αλυσίδα κίνησης 1 ίντσες και κινητήρα υψηλής ποιότητας 5,5 kW, με σταθερή ταχύτητα εξόδου 20-25m/min. Το σύστημα κοπής χρησιμοποιεί διπλό γραμμικό οδηγό και κοπή αντλίας πετρελαίου 4 kW με ψύξη αέρα,Εφοδιασμένα με λεπίδες Cr12Mov υψηλής ποιότηταςΔεν διαθέτει βήχα, χαμηλό ποσοστό αποτυχίας και είναι εξοπλισμένο με συναγερμό και τηλεχειρισμό για ασφαλέστερη και πιο βολική λειτουργία.
Το μηχάνημα χρησιμοποιεί PLC και ξεχωριστό σύστημα ελέγχου με οθόνη αφής, με περιστρεφόμενο μετρητή για ακριβή μέτρηση μήκους και το σφάλμα μήκους ελέγχεται εντός ±1 mm.Υποστηρίζει τροφοδοσία τριών φάσεων 380V και είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό αποσύρτη 3TΟλόκληρη η μηχανή είναι συμπαγής σε μέγεθος, σταθερή στην απόδοση, εύκολη στη λειτουργία και συντήρηση, η οποία είναι ένας ιδανικός εξοπλισμός για την κατασκευή κεραμιδών οροφής.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πλατφόρμα σίτισης | Στάδιο τροφοδοσίας με διπλό χειρισμό (με κοπτήρα) |
| Δομή πλαισίου | Σίδηρος με τομή 350H· κατασκευή τύπου πλάκας τοίχου |
| Δυνατότητα της επιφάνειας | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα 14 mm |
| Σχηματισμός Σταθμών | 18 σειρές |
| Διάμετρος κύριο άξονα | Ø70 mm (Σκληρό άξονα) |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα χαμηλής τάσης | Εναλλακτικοί διακόπτες ορίων, επαγγελλόμενοι, ρελέ κλπ. |
| Εξωτερική τάση | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Ανεκτικότητα σε μήκος | ±1 mm |
| Συνολικές διαστάσεις (L x W x H) | Περίπου 8000 χιλιοστά x 900 χιλιοστά x 1600 χιλιοστά |