| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Πλατφόρμα σίτισης | Στάδιο τροφοδοσίας με διπλό χειρισμό (με κοπτήρα) |
|---|---|
| Δομή πλαισίου | Σίδηρος με τομή 350H· κατασκευή τύπου πλάκας τοίχου |
| Δυνατότητα της επιφάνειας | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα 14 mm |
| Σχηματισμός Σταθμών | 18 σειρές |
| Διάμετρος κύριο άξονα | Ø70 mm (Σκληρό άξονα) |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα χαμηλής τάσης | Εναλλακτικοί διακόπτες ορίων, επαγγελλόμενοι, ρελέ κλπ. |
| Εξωτερική τάση | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Ανεκτικότητα σε μήκος | ±1 mm |
| Συνολικές διαστάσεις (L x W x H) | Περίπου 8000 χιλιοστά x 900 χιλιοστά x 1600 χιλιοστά |