| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Platforma karmienia | Podstawa do karmienia z dwoma rękami (z cięciem) |
|---|---|
| Struktura ram | Pozostałe elementy, o szerokości przekraczającej 1 mm |
| Grubość płyty ściennej | Płytka ze stali węglowej 14 mm |
| Tworzenie stacji | 18 wierszy |
| Średnica głównego wału | Ø70 mm (włókno stałe) |
| Komponenty elektryczne niskiego napięcia | Przełączniki graniczne, kontaktory, przekaźniki itp. |
| napięcie zewnętrzne | 3-fazowe 380V, 50Hz |
| Tolerancja długości | ±1 mm |
| Ogólne wymiary (L x W x H) | Ok. 8000 mm x 900 mm x 1600 mm |