| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Numer modelu | 460 Płytki grzbietowe |
|---|---|
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Silnik | Silnik pompy olejowej o mocy 4 kW lub 5,5 kW |
| Grubość paneli ściennych | Płyty ścienne 14 mm |
| Rodzaj napędu | Napęd łańcuchowy |
| Liczba zestawów walcowni | 16 rzędów |
| Średnica wrotnika | 70 wałów |
| Siła cięcia | 5Serwo napęd o mocy 0,5 kW |
| Koła | Koła 45# |
| Użycie | Dach |
| Specyfikacja | 6000 mm x 1300 mm x 1400 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |