| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Tüm makine çerçevesi, sağlam ve dayanıklı bir yapıyı sağlayan yüksek dayanıklılıklı I kirişlerden ve kaliteli çelik bölümlerden yapılmıştır.890 tip rulo şekillendirme makinesi tipik olarak 250 # I kirişleri ile kaynaklanır, olağanüstü yük taşıma kapasitesi ve uzun süreli istikrar sağlar. Bu ağır işleme uygun çerçeve, tüm makine bileşenlerini etkili bir şekilde destekler, çalışma sırasında titreşimleri en aza indirir,ve sürekli üretim koşullarında bile pürüzsüz ve hassas şekillendirme performansını garanti eder.
Makine, hem profilleme hem de kesme hidrolik silindirleri içeren yüksek performanslı bir hidrolik sistemle donatılmıştır.
Bu çift silindirli tasarım, yüksek verimliliği, istikrarlı çalışmayı ve tutarlı ürün kalitesini sağlar ve bu da büyük ölçekli üretim için idealdir.
PLC kontrol sistemi tüm makinenin çekirdeği olarak çalışır ve tamamen otomatik çalışmayı mümkün kılar.Sistem çeşitli sensörlerden sinyaller alabilir ve işleyebilir.Dövme kodlayıcıları ve limit anahtarları dahil olmak üzere motorları, hidrolik solenoid valfleri ve diğer anahtar bileşenleri önceden ayarlanmış parametrelere göre doğru bir şekilde kontrol eder.
Bu, şekillendirme, besleme ve kesme süreçlerinin doğru senkronizasyonunu sağlar, manuel müdahaleyi ve operasyon hatalarını azaltırken üretim verimliliğini önemli ölçüde artırır.
| Model NO. | 890 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı, Duvar |
| Besleme genişliği | Φ1250 mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 0-40m/Min |
| Renk | Özel |
| Sürücünün Tipi | Zincir iletim |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Dökme değirmen setlerinin sayısı | 16 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Özel | Özel |
| Besleme Yöntemi | Çift el salıncak besleme rağı |
| Spesifikasyon | Φ9000mm*Φ1300mm*Φ1400mm (L*W*H) |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
Evet, biz profesyonel bir üreticiyiz. Fabrikamızı herhangi bir zamanda ziyaret etmek için çok hoş geldiniz.
Normalde 45 gün sürer.
Satış öncesi tam hizmet sunarız, makinelerimizle ilgili tüm sorularınıza, örneğin teknik parametreler, fiyat, ödeme şartları vb. gibi cevaplar sunarız.Fabrikamızı ziyaret etmek ve makineleri denetlemek istersenizSize bir davet mektubu gönderebilir ve sizi sıcak bir şekilde karşılayabiliriz.
Onaylanan teslim süresine göre üretimi zamanında tamamlayacağız.
Evet, ihtiyacınız olduğunda profesyonel teknik destek ve tavsiye sağlayabilecek deneyimli teknisyenlerimiz var.
Hem standart hem de özelleştirilmiş olan çeşitli rulo şekillendirme makinelerini üretebilir, tasarlayabilir, kurabilir ve devreye sokabiliriz.Ama alıcı, teknilerimizin uçuş biletleri ve konaklama masraflarından sorumludur..