| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Model NO | 1000 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı, Bina |
| Besleme genişliği | 1219 mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 12-15M/dakika |
| Renk | Özel |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Dökme değirmen setlerinin sayısı | 13 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Özel | Özel |
| Besleme Yöntemi | İki elli kanatlı besleyici (basınçlı rulo ile) |
| Spesifikasyon | 6500 mm × 1600 mm × 1700 mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |