| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | 1000 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη, Κτίριο |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1219mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 12-15M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός Σετ Κυλινδρικών Μηχανών | 13 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Τροφοδότης με διπλό χειροκίνητο μοχλό (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 6500mm×1600mm×1700mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |