| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων στέγης C21 είναι ένας εξειδικευμένος εξοπλισμός σχεδιασμένος για την παραγωγή υψηλής ποιότητας τραπεζοειδών μεταλλικών φύλλων στέγης. Χρησιμοποιείται ευρέως σε κατασκευαστικά έργα όπως βιομηχανικά κτίρια, αποθήκες, εμπορικές εγκαταστάσεις και οικιστικές κατοικίες.
Αυτή η μηχανή είναι συμβατή με μια ποικιλία πρώτων υλών, συμπεριλαμβανομένων προ-βαμμένων γαλβανισμένων χαλύβων (PPGI), γαλβανισμένων χαλύβδων (GI) και πηνίων αλουμινίου. Μπορεί να επεξεργαστεί υλικά με διαφορετικά πάχη, συνήθως από 0,3 mm έως 0,8 mm, καθιστώντας την ευέλικτη για διαφορετικές απαιτήσεις στέγης. Τα τελικά φύλλα είναι γνωστά για την αντοχή τους στη διάβρωση, τη μεγάλη διάρκεια ζωής και την εξαιρετική απόδοση στις καιρικές συνθήκες.
Η διαδικασία παραγωγής είναι πλήρως αυτοματοποιημένη, περιλαμβάνοντας έναν αποτυλιχτήρα για τη φόρτωση μεταλλικών πηνίων, ένα σύστημα τροφοδοσίας και ευθυγράμμισης, πολλαπλούς σταθμούς διαμόρφωσης κυλίνδρων που διαμορφώνουν σταδιακά το υλικό και ένα υδραυλικό σύστημα κοπής για ακριβή έλεγχο μήκους. Το σύστημα ελέγχου PLC διασφαλίζει ακριβή λειτουργία, επιτρέποντας στους χρήστες να ρυθμίζουν εύκολα το μήκος και την ποσότητα των φύλλων.
Με ταχύτητες διαμόρφωσης που συνήθως κυμαίνονται από 0 έως 40 μέτρα ανά λεπτό, η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων C21 προσφέρει υψηλή απόδοση και παραγωγικότητα, διατηρώντας παράλληλα σταθερή ποιότητα προϊόντος. Η μηχανή έχει σχεδιαστεί για σταθερή απόδοση, χαμηλή συντήρηση και μακροχρόνια λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
| Αριθμός Μοντέλου | C21 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1250mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο Χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40M/min |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση Αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός Σετ Κυλινδρικών Μύλων | Μορφοποίηση 23 Σειρών |
| Διάμετρος Άξονα | Φ80mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Σχάρα Τροφοδοσίας Διπλής Χειροκίνητης Ράβδου (με Ρουλεμάν Πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |