| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Μηχανή Διαμόρφωσης Κυματοειδούς Λαμαρίνας Τύπου 1000 είναι σχεδιασμένη για την παραγωγή υψηλής ποιότητας κυματοειδών μεταλλικών λαμαρινών για βιομηχανικές κατασκευές. Αυτή η ευέλικτη μηχανή κατασκευάζει πάνελ για επενδύσεις στέγης, πάνελ τοίχων και δομική υποστήριξη, προσφέροντας ανθεκτικά και ανθεκτικά στις καιρικές συνθήκες δομικά προϊόντα.
Κατασκευασμένη με στιβαρό ατσάλινο πλαίσιο 350H, η μηχανή εξασφαλίζει εξαιρετική σταθερότητα και εκτεταμένη διάρκεια ζωής. Διαθέτει συμπαγή άξονα Φ70mm και 13 σειρές σταθμών διαμόρφωσης, με πλάτος τροφοδοσίας 1219mm και ταχύτητα διαμόρφωσης 12-15 μέτρα ανά λεπτό. Ο συμπαγής σχεδιασμός (6500mm×1600mm×1700mm) διευκολύνει την εύκολη ενσωμάτωση σε διάφορα περιβάλλοντα παραγωγής.
Η μηχανή χρησιμοποιεί αλυσίδα κίνησης και ηλεκτρική μετάδοση για ομαλή, αποδοτική λειτουργία. Εξοπλισμένη με τροφοδότη δύο χειρών με κύλινδρο πίεσης, απλοποιεί τον χειρισμό υλικών μειώνοντας την πολυπλοκότητα λειτουργίας για αυξημένη παραγωγικότητα εργαζομένων.
Διατίθενται επιλογές προσαρμογής για προφίλ και χρώματα μηχανής για την κάλυψη συγκεκριμένων απαιτήσεων. Κατασκευασμένη στην Cangzhou, Hebei, αυτή η μηχανή περιλαμβάνει εγγύηση 1 έτους με ολοκληρωμένη υποστήριξη μετά την πώληση.
| Αριθμός Μοντέλου | 1000 |
|---|---|
| Κατάσταση | Καινούργιο |
| Χρήση | Στέγη, Κτίριο |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1219mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Ατσάλινο πλαίσιο 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 12-15M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός Σετ Κυλίνδρων Κύλισης | 13 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Τροφοδότης δύο χειρών (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 6500mm×1600mm×1700mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |