| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Αριθμός Μοντέλου | C21 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1250mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-40 M/min |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση με Αλυσίδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός Σετ Κυλίνδρων Διαμόρφωσης | 23 Σειρές Μορφοποίησης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ80mm (Συμπαγής Άξονας) |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Σχάρα Τροφοδοσίας Διπλής Χειροκίνητης Ροκ (με Ρουλεμάν Πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 Έτος |