| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Modelnummer | C21 |
|---|---|
| Conditie | Nieuw |
| Gebruik | Dak |
| Invoerbreedte | 1250mm |
| Machineframe | 350H Stalen Frame |
| Vormsnelheid | 0-40 M/min |
| Type Aandrijving | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal Walserij Sets | 23 Rij Vorming |
| Asdiameter | Φ80mm (Massieve As) |
| Invoermethode | Dubbele Hand Rocker Invoerrek (met Drukrol) |
| Specificatie | 11000mm x 1300mm x 1400mm |
| Herkomst | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 Jaar |