| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Model-NR | 1000 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gebruik | Dak, gebouw |
| Voedingsbreedte | 1219 mm |
| Machineframe | 350H stalen frame |
| Vormingssnelheid | 12-15M/min |
| Kleur | Aangepast |
| Type gereden | Kettingaandrijving |
| Transmissiemethode | Elektrisch |
| Aantal walserijsets | 13 rijen lijstwerk |
| Spindeldiameter | Φ70mm (massieve as) |
| Aangepast | Aangepast |
| Voedingsmethode | Tweehands cranktoevoer (met aandrukrol) |
| Specificatie | 6500 mm × 1600 mm × 1700 mm |
| Oorsprong | Cangzhou, Hebei |
| Garantie | 1 jaar |