| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Model NO | 1000 |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Użycie | Dach, budynek |
| Szerokość podawania | 1219 mm |
| Ramka maszyny | Ramy ze stali 350H |
| Szybkość formowania | 12-15M/min |
| Kolor | Zindywidualizowane |
| Rodzaj napędzanego | Napęd łańcuchowy |
| Sposób przekazywania | Elektryczne |
| Liczba zestawów walcowni | 13 kształtowanie rzędu |
| Średnica wrotnika | Φ70 mm (włókno stałe) |
| Zindywidualizowane | Zindywidualizowane |
| Metoda karmienia | Wyroby z tworzyw sztucznych, z tworzyw sztucznych |
| Specyfikacja | 6500 mm × 1600 mm × 1700 mm |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |