| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το σύνολο του πλαισίου της μηχανής κατασκευάζεται από υψηλής αντοχής δομές I και κορυφαία τμήματα από χάλυβα, εξασφαλίζοντας μια ανθεκτική και ανθεκτική δομή.Η μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων τύπου 890 συνήθως συγκολλείται με δοκάρια 250# IΑυτό το βαρύ πλαίσιο υποστηρίζει αποτελεσματικά όλα τα εξαρτήματα του μηχανήματος, ελαχιστοποιεί τις δονήσεις κατά τη διάρκεια της λειτουργίας,και εγγυάται ομαλή και ακριβή απόδοση σχηματισμού ακόμη και υπό συνεχείς συνθήκες παραγωγής.
Το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με υδραυλικό σύστημα υψηλών επιδόσεων, το οποίο περιλαμβάνει υδραυλικούς κυλίνδρους προφίλ και κοπής.
Αυτός ο σχεδιασμός διπλού κυλίνδρου εξασφαλίζει υψηλή απόδοση, σταθερή λειτουργία και σταθερή ποιότητα του προϊόντος, καθιστώντας τον ιδανικό για μεγάλης κλίμακας παραγωγή.
Το σύστημα ελέγχου PLC χρησιμεύει ως ο πυρήνας ολόκληρης της μηχανής, επιτρέποντας πλήρως αυτόματη λειτουργία.το σύστημα μπορεί να λαμβάνει και να επεξεργάζεται σήματα από διάφορους αισθητήρεςΕλέγχει με ακρίβεια τους κινητήρες, τις υδραυλικές βαλβίδες και άλλα βασικά εξαρτήματα σύμφωνα με προκαθορισμένες παραμέτρους.
Αυτό εξασφαλίζει ακριβή συγχρονισμό των διαδικασιών σχηματισμού, τροφοδοσίας και κοπής, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα της παραγωγής, μειώνοντας παράλληλα την χειροκίνητη παρέμβαση και τα λειτουργικά σφάλματα.
| Σχήμα αριθ. | 890 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρήση | Οροφή, τοίχος |
| πλάτος τροφοδοσίας | Φ1250 mm |
| Κεφάλαιο μηχανής | Σιδερένιο πλαίσιο 350H |
| Ταχύτητα σχηματισμού | 0-40m/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οδήγησης | Διαβίβαση αλυσίδας |
| Μέθοδος μετάδοσης | Ηλεκτρικό |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων | 16 γραμμικές εκτάσεις |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ70mm (Σκληρός άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος σίτισης | Δύο χειροκίνητα ράφια τροφοδοσίας |
| Προδιαγραφές | Φ9000mm*Φ1300mm*Φ1400mm (L*W*H) |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |
Ναι, είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής. Είστε πολύ ευπρόσδεκτοι να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας οποιαδήποτε στιγμή.
Συνήθως διαρκεί περίπου 45 ημέρες.
Παρέχουμε πλήρη υπηρεσία πριν από την πώληση, συμπεριλαμβανομένων απαντήσεων σε όλες τις ερωτήσεις σας σχετικά με τα μηχανήματά μας, όπως τεχνικές παραμέτρους, τιμή, όροι πληρωμής, κλπ.Αν θέλετε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας και να επιθεωρήσετε τα μηχανήματα, μπορούμε να σας στείλουμε μια επιστολή πρόσκλησης και να σας προσφέρουμε την θερμότερη υποδοχή μας.
Θα ολοκληρώσουμε την παραγωγή εγκαίρως σύμφωνα με τον επιβεβαιωμένο χρόνο προετοιμασίας.
Ναι, έχουμε έμπειρους τεχνικούς που μπορούν να παρέχουν επαγγελματική τεχνική υποστήριξη και συμβουλές όποτε χρειαστείτε.
Μπορούμε να κατασκευάσουμε, να σχεδιάσουμε, να εγκαταστήσουμε και να θέσουμε σε λειτουργία διάφορα μηχανήματα σχηματισμού κυλίνδρων, συμπεριλαμβανομένων τόσο των τυποποιημένων όσο και των προσαρμοσμένων.Αλλά ο αγοραστής είναι υπεύθυνος για τα αεροπορικά εισιτήρια και τη διαμονή των τεχνικών μας..