| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
This High-Speed 1000mm Trapezoidal Roof Sheet Roll Forming Machine is a modern and efficient solution designed for producing high-quality trapezoidal roofing panels widely used in industrial and commercial constructionGalvanizli, renkli kaplı ve alüminyum çelik bobinleri mükemmel dayanıklılık, hava durumuna direnç ve uzun süre dayanıklılık ile iyi yapılandırılmış çatı levhalarına dönüştürür, bu da fabrikalar için idealdir,Depolar ve geniş alanlı binalar.
Makine, sürekli üretim sırasında olağanüstü sertliği ve istikrarlı çalışmayı sağlayan ağır kullanımlı 350H çelik çerçeve ve hassas rulo şekillendirme sistemi ile inşa edilmiştir.Çeşitli şekillendirme istasyonları ve katı şaftlarla donatılmıştır, tutarlı profil doğruluğu ve pürüzsüz yüzey finişi sağlar.
| Model NO | 1000 |
| Durum | Yeni |
| Kullanımı | Çatı |
| Besleme genişliği | 1219 mm |
| Makine Çerçevesi | 350H çelik çerçeve |
| Şekillendirme Hızı | 12-15 M/min |
| Sürücünün Tipi | Zincir sürücüsü |
| Gönderim Yöntemi | Elektrikli |
| Dökme değirmen setlerinin sayısı | 13 satır kalıplama |
| Döner çapı | Φ70mm (Sıkı çekirdek) |
| Besleme Yöntemi | İki elli kanatlı besleyici (basınçlı rulo ile) |
| Spesifikasyon | 6500mm x 1600mm x 1700mm |
| Kaynağı | Cangzhou, Hebei |
| Garanti | 1 yıl |