| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτή η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων για τραπεζοειδή λαμαρίνα οροφής 1000mm υψηλής ταχύτητας είναι μια σύγχρονη και αποδοτική λύση σχεδιασμένη για την παραγωγή υψηλής ποιότητας τραπεζοειδών πάνελ οροφής που χρησιμοποιούνται ευρέως σε βιομηχανικές και εμπορικές κατασκευές. Επεξεργάζεται γαλβανισμένα, χρωματιστά και αλουμινένια χαλύβδινα πηνία σε καλά δομημένες λαμαρίνες οροφής με εξαιρετική αντοχή, αντοχή στις καιρικές συνθήκες και μακροχρόνια ανθεκτικότητα, καθιστώντας την ιδανική για εργοστάσια, αποθήκες και κτίρια μεγάλης έκτασης.
Η μηχανή είναι κατασκευασμένη με στιβαρό πλαίσιο από χάλυβα 350H και σύστημα διαμόρφωσης κυλίνδρων ακριβείας, εξασφαλίζοντας εξαιρετική ακαμψία και σταθερή λειτουργία κατά τη συνεχή παραγωγή. Εξοπλισμένη με πολλαπλούς σταθμούς διαμόρφωσης και συμπαγείς άξονες, προσφέρει σταθερή ακρίβεια προφίλ και λεία επιφάνεια.
| Αριθμός Μοντέλου | 1000 |
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Οροφή |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1219mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 12-15 M/min |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση αλυσίδας |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Ηλεκτρική |
| Αριθμός Σετ Κυλινδρικών Μύλων | 13 σειρές διαμόρφωσης |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Μέθοδος Τροφοδοσίας | Τροφοδότης με μανιβέλα δύο χεριών (με κύλινδρο πίεσης) |
| Προδιαγραφή | 6500mm x 1600mm x 1700mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |