| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Frameconstructie | Precisiefrezen van vierkante kokers |
|---|---|
| Aantal vormrijen | 14 rijen |
| Dikte wandpaneel | 20 mm |
| Materiaaltoevoerder | Tweehandige kriktoevoerder met trekker |
| Transmissiemethode | Tandwielaandrijving |
| Vormrolas | 50 mm massieve as |
| Type snijapparaat | Hydraulische scharen |
| Vermogen hydraulische pomp | 4 kW |
| Gereedschapsmateriaal | CR12 Mov, gehard tot 58-62 HRC |
| Frame | Onafhankelijk frame |
|---|---|
| Toevoerapparaat | Servo-toevoerder |
| Vermogen servo-motor | 1,5 kW (servomotor) |