| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Ruimte structuur | Precisiefrees van vierkante dozen |
| Aantal vormende rijen | 14 rijen |
| Dikte van wandpaneel | 20 mm |
| Materiaalvoeder | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Transmissiewijze | Versnellingsmotor |
| Vorming van een rolwals | 50 mm vaste as |
| Type snijapparaat | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Hydraulische pompvermogen | 4 kW |
| Gereedschapsmateriaal | CR12 Mov, gehard tot 58-62 kW |
| Frame | Onafhankelijk frame |
| Voedingstoestel | Servovovoeder |
| Voedingsmotorvermogen | 1.5 kW (servomotor) |