| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Çerçeve yapısı | Kare kutuların hassas frezeleme |
| Oluşturma satırlarının sayısı | 14 satır |
| Duvar paneli kalınlığı | 20 mm |
| Malzeme besleyicisi | Çekici kesicisi olan iki elli kanatlı besleyici |
| Gönderim yöntemi | Döviz sürücüsü |
| Çakma çubuğunu şekillendirmek | 50 mm'lik bir akım |
| Kesme cihazı tipi | Hidrolik makaslar |
| Hidrolik pompa gücü | 4 kW |
| Araç malzemesi | CR12 Mov, 58-62 kW'a kadar sertleştirilmiş |
| Çerçeve | Bağımsız çerçeve |
| Besleme cihazı | Servo besleyici |
| Besleme motor gücü | 1.5 kW (servo motor) |