| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Kasa yapısı | Kare kutuların hassas frezelenmesi |
|---|---|
| Şekillendirme sıraları sayısı | 14 sıra |
| Duvar paneli kalınlığı | 20mm |
| Malzeme besleyici | Çekme bıçaklı iki elle kranklı besleyici |
| İletim yöntemi | Dişli tahrik |
| Şekillendirme silindir mili | 50mm masif mil |
| Kesme cihazı tipi | Hidrolik makas |
| Hidrolik pompa gücü | 4 kW |
| Takım malzemesi | CR12 Mov, 58-62 kW'a sertleştirilmiş |
| Kasa | Bağımsız kasa |
|---|---|
| Besleme cihazı | Servo besleyici |
| Besleme motor gücü | 1.5 kW (servo motor) |