| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
Bu M şekilli soğuk rulo form verme makinesi, yüksek hassasiyetli renkli çelik profiller üretmek için tasarlanmış gelişmiş bir ekipmandır. Kararlı performansa, pürüzsüz bitmiş ürünlere ve doğru boyutlara sahiptir. Elektrikli şanzıman, 4kW hidrolik pompa ve 198±5mm besleme genişliği ile bu yepyeni makine, çatı ve duvar inşaatı uygulamaları için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Otomatik PLC kontrol sistemini benimseyen makine, besleme, düzleştirme, şekillendirme ve kesmeyi tek bir sürekli üretim hattında entegre eder. Ayarlanabilir parametreler ve gerçek zamanlı izleme ile operasyon basittir, verimli ve kararlı üretim sağlar.
Ekipman, galvanizli çelik, renkli çelik ve alüminyum levhalar dahil olmak üzere çeşitli malzemeler için uygundur. Farklı üretim gereksinimlerini karşılamak için profil, hız, kalınlık ve elektrikli parçalar için tam özelleştirme mevcuttur.
İnşaat, çelik yapı ve metal işleme endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan makine, CE ve SGS sertifikalarını almıştır. Güvenli nakliye için plastik film ve çelik tel ile paketlenmiştir.
| Kasa Yapısı | Kare kutuların hassas frezelenmesi |
|---|---|
| Form Verme Sırası Sayısı | 14 sıra |
| Duvar Paneli Kalınlığı | 20mm |
| Malzeme Besleyici | Çekme kesicili çift el kranklı besleyici |
| Şanzıman Yöntemi | Dişli tahrik |
| Form Verme Rulo Mili | 50mm masif mil |
| Kesme Cihazı Tipi | Hidrolik makas |
| Hidrolik Pompa Gücü | 4 kW |
| Takım Malzemesi | CR12 Mov, 58-62 kW'a kadar sertleştirilmiş |
| Kasa | Bağımsız kasa |
|---|---|
| Besleme Cihazı | Servo besleyici |
| Besleme Motor Gücü | 1,5 kW (servo motor) |
Ekipman, kolay düzeltme sağlayan bir hidrolik hizalama sistemi veya manuel olarak ayarlanabilir bir besleme kılavuzu mekanizması ile donatılmıştır.