| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Αυτό το μηχάνημα ψυχρής διαμόρφωσης σε σχήμα Μ είναι προηγμένος εξοπλισμός σχεδιασμένος για την παραγωγή χαλύβδινων προφίλ υψηλής ακρίβειας. Διαθέτει σταθερή απόδοση, ομαλά τελικά προϊόντα και ακριβείς διαστάσεις. Με ηλεκτρική μετάδοση, υδραυλική αντλία 4kW και πλάτος τροφοδοσίας 198±5mm, αυτό το ολοκαίνουργιο μηχάνημα χρησιμοποιείται ευρέως για εφαρμογές κατασκευής στέγης και τοίχων.
Υιοθετώντας ένα αυτόματο σύστημα ελέγχου PLC, το μηχάνημα ενσωματώνει τροφοδοσία, ευθυγράμμιση, διαμόρφωση και κοπή σε μια συνεχή γραμμή παραγωγής. Η λειτουργία είναι απλή με ρυθμιζόμενες παραμέτρους και παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική και σταθερή παραγωγή.
Ο εξοπλισμός είναι κατάλληλος για διάφορα υλικά, συμπεριλαμβανομένων γαλβανισμένων χαλύβων, χρωμιομένων χαλύβδων και φύλλων αλουμινίου. Πλήρης προσαρμογή είναι διαθέσιμη για το προφίλ, την ταχύτητα, το πάχος και τα ηλεκτρικά μέρη για να καλύψει διαφορετικές απαιτήσεις παραγωγής.
Ευρέως χρησιμοποιούμενο στις βιομηχανίες κατασκευών, χαλύβδινων κατασκευών και μεταλλουργίας, το μηχάνημα έχει λάβει πιστοποιήσεις CE και SGS. Συσκευάζεται με πλαστική μεμβράνη και χαλύβδινο σύρμα για ασφαλή μεταφορά.
| Δομή πλαισίου | Φρεζάρισμα τετράγωνων κουτιών ακριβείας |
|---|---|
| Αριθμός σειρών διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Πάχος πάνελ τοίχου | 20mm |
| Τροφοδότης υλικού | Τροφοδότης με δίχειρη μανιβέλα με κόφτη έλξης |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κίνηση με γρανάζια |
| Άξονας κυλίνδρου διαμόρφωσης | Στερεός άξονας 50mm |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικές ψαλίδες |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | CR12 Mov, σκληρυμένο σε 58-62 kW |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
|---|---|
| Συσκευή τροφοδοσίας | Σερβοτροφοδότης |
| Ισχύς κινητήρα τροφοδοσίας | 1,5 kW (σερβοκινητήρας) |
Ο εξοπλισμός είναι εξοπλισμένος με υδραυλικό σύστημα ευθυγράμμισης ή μηχανισμό οδηγού τροφοδοσίας ρυθμιζόμενο χειροκίνητα, επιτρέποντας εύκολη διόρθωση.