| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Το μηχάνημα ψυχρής διαμόρφωσης της Dongguang Hengfu Machinery Co., Ltd. είναι ένα σύγχρονο σύστημα παραγωγής σχεδιασμένο για την κατασκευή χαλύβδινων προφίλ υψηλής ακρίβειας. Παρέχει ανώτερη συνέπεια προϊόντος και ανθεκτική μακροπρόθεσμη αξιοπιστία κατά τη λειτουργία. Με βαρέως τύπου υψηλής ποιότητας κυλίνδρους, άκαμπτη συγκολλημένη δομή σώματος και ακριβείς σταθμούς διαμόρφωσης, το μηχάνημα εξασφαλίζει λεία επιφάνεια προφίλ, ακριβή έλεγχο διαστάσεων και σταθερή απόδοση καθ' όλη τη διάρκεια της συνεχούς αυτοματοποιημένης παραγωγής.
Τροφοδοτούμενη από ένα προηγμένο πλήρως αυτοματοποιημένο σύστημα ελέγχου PLC, αυτή η γραμμή παραγωγής ολοκληρώνει τη φόρτωση πηνίου, την ισοπέδωση, τη διόρθωση καθοδήγησης, την ψυχρή διαμόρφωση, την κοπή σερβο και την παράδοση τελικού προϊόντος σε μία συνεχή αυτοματοποιημένη ροή εργασίας. Η διαισθητική διεπαφή χειριστή επιτρέπει εύκολη ρύθμιση παραμέτρων, γρήγορη αλλαγή μοντέλου προφίλ και παρακολούθηση λειτουργίας σε πραγματικό χρόνο, εγγυώμενη ασφαλή, αποτελεσματική και σταθερή απόδοση παραγωγής.
Το μηχάνημα υποστηρίζει την επεξεργασία ενός ευρέος φάσματος μεταλλικών πρώτων υλών, συμπεριλαμβανομένων γαλβανισμένου χάλυβα, χρωμιωμένου χάλυβα, ψυχρά ελασματοποιημένου χάλυβα και φύλλων αλουμινίου. Προσφέρουμε πλήρεις προσαρμοσμένες υπηρεσίες σχεδιασμού, που καλύπτουν τη δομή του προφίλ, το πάχος του υλικού, την ταχύτητα της γραμμής διαμόρφωσης, τον αριθμό των σταθμών διαμόρφωσης, την τεχνολογία κοπής και προαιρετικές διάσημες ηλεκτρικές μάρκες.
Η τεχνολογία ψυχρής διαμόρφωσης έχει εκτεταμένες εφαρμογές σε στέγες, πάνελ τοίχων, διατομές C/Z/U, μεταλλικά δάπεδα, σωλήνες αποστράγγισης, πλαίσια πορτών, αγωγούς καλωδίων και δομικά χαλύβδινα εξαρτήματα. Ταιριάζει απόλυτα σε κατασκευαστικά έργα, συστήματα μεταλλικών κτιρίων, βιομηχανικές αποθήκες, εργοστάσια παραγωγής και μεγάλα έργα επεξεργασίας μεταλλικών κατασκευών.
| Δομή πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετράγωνων κουτιών |
| Αριθμός σειρών διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Πάχος πάνελ τοίχου | 20mm |
| Τροφοδότης υλικού | Τροφοδότης με μανιβέλα δύο χεριών με κόφτη έλξης |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κιβώτιο ταχυτήτων |
| Άξονας κυλίνδρου διαμόρφωσης | Συμπαγής άξονας 50mm |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικές ψαλίδες |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | CR12 Mov, σκληρυμένο σε 58-62 kW |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
| Συσκευή τροφοδοσίας | Σερβο τροφοδότης |
| Ισχύς κινητήρα τροφοδοσίας | 1,5 kW (σερβοκινητήρας) |