| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Τμήμα διαμόρφωσης ρολού | |
|---|---|
| Δομή πλαισίου | Φρέζα ακριβείας τετράγωνων κιβωτίων |
| Αριθμός γραμμών σχηματισμού | 14 σειρές |
| Πάχος πάνελ τοίχου | 20 mm |
| Τροφοδότης υλικού | Τροφοδότης μανιβέλας δύο χεριών με κοπτικό έλξης |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Κίνηση με γρανάζια |
| Διαμόρφωση άξονα κυλίνδρου | Στερεός άξονας 50mm |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικό ψαλίδι |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | CR12 Mov, σκληρυμένο στα 58-62 kW |
| Τμήμα διάτρησης | |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
| Συσκευή τροφοδοσίας | Σερβοτροφοδότης |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 1,5 kW (σερβοκινητήρας) |