| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Machinery Co., Ltd. κατασκευάζει προηγμένο εξοπλισμό σχηματισμού ψυχρού κυλίνδρου, το οποίο είναι ένα αποτελεσματικό επαγγελματικό σύστημα για την παραγωγή δομικών προφίλ χάλυβα υψηλής ακρίβειας.Διαθέτει εξαιρετική σταθερότητα παρτίδας και μακροχρόνια αξιοπιστία λειτουργίαςΕξοπλισμένο με υψηλής ποιότητας ανθεκτικούς στην φθορά κυλίνδρους, στερεή συγκολλημένη δομή και υψηλής ακρίβειας μονάδες σχηματισμού, το μηχάνημα διατηρεί εξαιρετική ομαλότητα της επιφάνειας,ακριβή πρότυπα μεγέθους και σταθερή κατάσταση λειτουργίας σε συνεχή παραγωγή.
Όλη η γραμμή είναι εξοπλισμένη με ένα πλήρως αυτόματο σύστημα PLC, που ενσωματώνει την αποσύνδεση, την ισοπέδωση, την καθοδήγηση, την επεξεργασία,Με εξυπηρέτηση της τεχνολογίας της τεχνολογίας των ηλεκτρονικών συστημάτωνΤο φιλικό προς το χρήστη τερματικό οθόνης αφής επιτρέπει την ταχεία τροποποίηση παραμέτρων, τη μετατροπή προδιαγραφών προφίλ και την παρακολούθηση δεδομένων σε πραγματικό χρόνο, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια,αποδοτική και σταθερή παραγωγή ολόκληρης της γραμμής.
Το μηχάνημα ψυχρού σχηματισμού μας είναι εφαρμοστέο σε γαλβανισμένο χάλυβα, προχρωματισμένο χάλυβα, χάλυβα ψυχρού έλασης και φύλλα αλουμινίου με διαφορετικές προδιαγραφές.Η Dongguang Hengfu Machinery παρέχει εξατομικευμένες υπηρεσίες για το σχεδιασμό προφίλ, πάχος επεξεργασίας, ταχύτητα σχηματισμού, ποσότητα σταθμού, τύπος κοπής και υψηλής ποιότητας ηλεκτρικές μάρκες.
Η διαδικασία ψυχρού σχηματισμού χρησιμοποιείται ευρέως σε φύλλα στέγης, οροφικά πάνελ, σιδηροπλακέτες από χάλυβα C/Z/U, πλακέτες μεταλλικού καταστρώματος, χωνεύματα, σωλήνες, πλαισίια θυρών, δίσκους καλωδίων και άλλα δομικά στοιχεία.Είναι μια ιδανική επαγγελματική συσκευή για την κατασκευή μηχανικών, κτίρια χάλυβα, αποθήκες, εργοστάσια και μεγάλα έργα κατασκευής μετάλλων.
| Δομή πλαισίου | Επεξεργασία με ακρίβεια τετραγωνικών κιβωτίων |
|---|---|
| Αριθμός γραμμών σχηματισμού | 14 σειρές |
| Μοντέλο | 20 χιλιοστά |
| Υλικό τροφοδοσίας | Δύοχρονη τροφοδοτική με στροφή με κόψιμο |
| Μέθοδος μετάδοσης | Μετατροπής |
| Σχηματισμός κυλίνδρου | 50 mm στερεός άξονας |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικά ψαλίδια |
| Δύναμη υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | CR12 Mov, σκληρυμένο σε 58-62 kW |
| Φρέμα | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
|---|---|
| Συσκευή τροφοδοσίας | Εφοδιασμός με σέρβο |
| Δύναμη τροφοδοσίας κινητήρα | 1.5 kW (υπηρετικός κινητήρας) |