| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Δομή πλαισίου | Φρεζάρισμα ακριβείας τετράγωνων κουτιών |
| Αριθμός σειρών διαμόρφωσης | 14 σειρές |
| Πάχος πλάκας τοίχου | 20mm |
| Τροφοδότης υλικού | Τροφοδότης με διπλό μανιβέλα με κόφτη έλξης |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κίνηση με γρανάζια |
| Άξονας τροχού διαμόρφωσης | Συμπαγής άξονας 50mm |
| Τύπος συσκευής κοπής | Υδραυλικές ψαλίδες |
| Ισχύς υδραυλικής αντλίας | 4 kW |
| Υλικό εργαλείου | CR12 Mov, σκληρυμένο σε 58-62 kW |
| Πλαίσιο | Ανεξάρτητο πλαίσιο |
| Συσκευή τροφοδοσίας | Σερβοτροφοδότης |
| Ισχύς κινητήρα τροφοδοσίας | 1,5 kW (σερβοκινητήρας) |