| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Sekcja formowania na zimno | |
|---|---|
| Konstrukcja ramy | Precyzyjne frezowanie skrzynek kwadratowych |
| Liczba rzędów formowania | 14 rzędów |
| Grubość panelu ściennego | 20 mm |
| Podajnik materiału | Podajnik z korbą dwuręczną z nożem dociskowym |
| Metoda napędu | Napęd zębaty |
| Wał rolki formującej | Solidny wał 50 mm |
| Typ urządzenia tnącego | Nożyce hydrauliczne |
| Moc pompy hydraulicznej | 4 kW |
| Materiał narzędzia | CR12 Mov, hartowany do 58-62 HRC |
| Sekcja wykrawania | |
| Rama | Niezależna rama |
| Urządzenie podające | Serwopodajnik |
| Moc silnika podającego | 1,5 kW (silnik serwo) |