| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Walsvormsectie | |
|---|---|
| Frame Structuur | Precisiefrezen van vierkante kokers |
| Aantal Vormrijen | 14 rijen |
| Wanddikte | 20 mm |
| Materiaal Invoer | Tweehandige slingerinvoer met trekker |
| Transmissiemethode | Tandwielaandrijving |
| Vormrolas | 50 mm massieve as |
| Snijapparaat Type | Hydraulische scharen |
| Hydraulische Pomp Vermogen | 4 kW |
| Gereedschapsmateriaal | CR12 MoV, gehard tot 58-62 HRC |
| Stempelsectie | |
| Frame | Onafhankelijk frame |
| Invoerapparaat | Servo-invoer |
| Invoermotor Vermogen | 1,5 kW (servomotor) |