| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Παρουσιάζουμε την υψηλής απόδοσης μηχανή διαμόρφωσης κορυφής οροφής τύπου standing seam 430, μια εξειδικευμένη λύση σχεδιασμένη για την κατασκευή κορυφών οροφής με ακρίβεια. Σχεδιασμένος για να ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της σύγχρονης κατασκευής, αυτός ο εξοπλισμός βελτιστοποιεί ολόκληρη τη διαδικασία παραγωγής, από την τροφοδοσία πρώτης ύλης έως την κοπή του τελικού προϊόντος, παρέχοντας σταθερές, υψηλής ποιότητας κορυφές οροφής για ένα ευρύ φάσμα οικοδομικών έργων.
Η μηχανή κορυφής οροφής 430 διαθέτει μια στιβαρή, καλά οργανωμένη δομή, που αποτελείται από ένα ράφι φόρτωσης, υποστήριξη ραφιού φόρτωσης, πλατφόρμα εισαγωγής τροφοδοσίας, κεντρική μονάδα διαμόρφωσης και συσκευή διαμόρφωσης και κοπής. Κάθε εξάρτημα λειτουργεί σε άψογη συνεργασία: το σύστημα φόρτωσης εξασφαλίζει σταθερή παροχή υλικού, η πλατφόρμα τροφοδοσίας εγγυάται ομαλή μετάδοση χαλύβδινου φύλλου, η κεντρική μονάδα διαμόρφωσης εκτελεί ακριβή διαμόρφωση με κύλινδρο και η μονάδα κοπής επιτυγχάνει αυτόματη κοπή σταθερού μήκους, επιτρέποντας πλήρως αυτοματοποιημένη, συνεχή παραγωγή.
Κατασκευασμένη για αποδοτικότητα και ανθεκτικότητα, αυτή η μηχανή διαθέτει εντυπωσιακές τεχνικές προδιαγραφές. Υιοθετεί πλαίσιο από χάλυβα 350H για εξαιρετική δομική σταθερότητα, σύστημα κίνησης με αλυσίδα και υδραυλική μετάδοση για αξιόπιστη απόδοση ισχύος και 14 σειρές κυλίνδρων διαμόρφωσης για ακριβή διαμόρφωση. Με πλάτος τροφοδοσίας 600mm και ταχύτητα διαμόρφωσης 0-30M/min, αυξάνει σημαντικά την αποδοτικότητα παραγωγής. Ο άξονας συμπαγούς άξονα Φ70mm εξασφαλίζει μακροχρόνια λειτουργία υπό βαριά φορτία, ενώ οι πλήρως προσαρμόσιμες επιλογές καλύπτουν ποικίλες απαιτήσεις έργων.
Ιδανική για εργασίες κατασκευής σε μεγάλο υψόμετρο, αυτή η μηχανή διαμόρφωσης κορυφής οροφής είναι η τέλεια επιλογή για εργαστήρια μεταλλικών κατασκευών, εμπορικά κτίρια, οικιακές στέγες και πολλά άλλα. Παράγει κορυφές οροφής με στεγανή σφράγιση, ακριβείς διαστάσεις και εξαιρετική αντοχή σε αέρα και νερό, ενισχύοντας τη συνολική απόδοση των στεγών των κτιρίων. Το υψηλό επίπεδο αυτοματισμού της μειώνει το κόστος εργασίας και ο συμπαγής σχεδιασμός της καθιστά τη μεταφορά και την εγκατάσταση στο χώρο εξαιρετικά βολική.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ. | 430 |
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Οροφή |
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 600mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 350H |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-30M/min |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Μέθοδος Μετάδοσης | Υδραυλική πίεση |
| Αριθμός σετ κυλίνδρων διαμόρφωσης | Διαμόρφωση 14 σειρών |
| Διάμετρος άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος τροφοδοσίας | Ράφι τροφοδοσίας με διπλό χειροκίνητο λίκνισμα |
| Προδιαγραφή | 6000mm x 1100mm x 1000mm |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Κτίριο |