| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Παρουσιάζουμε την πλατφόρμα High Altitude Roll Forming Machine, την απόλυτη ενίσχυση της απόδοσης για την κατασκευή οροφών από χάλυβα!Αυτή η καινοτόμος πλατφόρμα μπορεί να προσαρμόσει εξοπλισμό πίεσης πλακών σε μεγάλο υψόμετρο στο σύστημα ανύψωσης και να το ανυψώσει σε μεγάλο υψόμετρο για άμεση λειτουργία.
Σχεδιασμένη αποκλειστικά για την κατασκευή εργοστασίων χάλυβα, αυτή η πλατφόρμα κατασκευής ανελκυστήρων σε μεγάλο υψόμετρο χρησιμοποιείται κυρίως για την εγκατάσταση κεραμίδων στέγης σε εργαστήρια χάλυβα,εξορθολογισμός ολόκληρης της διαδικασίας κατασκευής από την αρχή έως το τέλος.
Η πλατφόρμα επιτρέπει την επιτόπια πίεση πλακιδίων σε μεγάλο υψόμετρο, έτσι ώστε τα τελικά πλακάκια να μπορούν να επικαλύπτονται άμεσα από τους εργαζόμενους στην οροφή.πλακάκια φόρτωσης με γερανό, και αποτρέπει την καταστροφή των πλακών κατά τη μεταφορά.
Μειώνει αποτελεσματικά το κόστος εργασίας, εξοικονομεί πρώτες ύλες, αποφεύγει τα απόβλητα υλικών, μειώνει τους κινδύνους ασφάλειας κατασκευής και αυξάνει σημαντικά τα οικονομικά οφέλη των κατασκευαστικών σας έργων,να παρέχει ταχεία απόδοση της επένδυσης.
| Πρότυπο ΝΟ | 18Πλατφόρμα ανύψωσης σε ύψος 0,5 m |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Υψόμετρο ανύψωσης | 18.5m |
| Διορθωτικό για μηχανή τυποποίησης με πίνακα | Όλες οι μηχανές σχηματισμού οροφών της σειράς Jiaochi, κινητήρες, κινητήρες μειωτήρων, υδραυλική κοπή |
| Δυνατότητα μεταφοράς | Επίπεδο βάρους |
| Δυνατότητα ανύψωσης | 8 τόνους |
| Λειτουργία | Μετακόμιση |
| Κινήσεις | Οχήματα |
| Πακέτο μεταφοράς | Συσκευή |
| Απαιτούμενη τάση και ισχύς | 380V, 11KW |
| Κατανάλωση | 400Σάτ/έτος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Καταγωγή | Cangzhou, Χεμπέι |
| Εγγύηση | 1 έτος |