| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
Przedstawiamy naszą platformę do walcowania na wysokości, która jest ostatecznym wzmacniaczem wydajności w budowie konstrukcji stalowych dachów! Ta innowacyjna platforma może zamocować sprzęt do prasowania dachówek na wysokości na systemie podnoszącym i podnieść go na dużą wysokość do bezpośredniej obsługi.
Zaprojektowana wyłącznie do budowy fabryk konstrukcji stalowych, ta platforma budowlana do pracy na wysokości jest głównie używana do instalacji dachówek w warsztatach konstrukcji stalowych, usprawniając cały proces budowlany od początku do końca.
Platforma umożliwia prasowanie dachówek na miejscu na wysokości, dzięki czemu gotowe dachówki mogą być bezpośrednio nakładane przez pracowników na dachu. Eliminuje to kłopot z przenoszeniem ciężkich maszyn do prasowania dachówek, ładowaniem dachówek przez dźwig i zapobiega uszkodzeniu dachówek podczas transportu.
Skutecznie obniża koszty pracy, oszczędza surowce, unika marnotrawstwa materiałów, zmniejsza ryzyko bezpieczeństwa budowy i znacznie zwiększa korzyści ekonomiczne projektów budowlanych, zapewniając szybki zwrot z inwestycji.
| Numer modelu | Platforma podnosząca na wysokość 18,5 m |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Wysokość podnoszenia | 18,5 m |
| Nadaje się do maszyny do formowania | Wszystkie maszyny do formowania paneli dachowych i dachówek Jiaochi, silniki, napędy reduktorów, cięcie hydrauliczne |
| Udźwig | Poziom wagi |
| Udźwig | 8 ton |
| Tryb pracy | Mobilny |
| Porusza się | Pojazdowy |
| Pakiet transportowy | Kontener |
| Wymagane napięcie i moc | 380V, 11KW |
| Wydajność produkcji | 400 zestawów/rok |
| Indywidualne | Indywidualne |
| Pochodzenie | Cangzhou, Hebei |
| Gwarancja | 1 rok |