| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Μηχανή Διαμόρφωσης Διπλής Στρώσης Κυματοειδών Γαλβανισμένων Χαλύβδινων Πλακιδίων Στέγης είναι μια προηγμένη, εξοικονομητική λύση σχεδιασμένη για την παραγωγή δύο διαφορετικών προφίλ στέγης σε μία μόνο μηχανή. Ενσωματώνοντας τεχνολογία διπλής στρώσης, επιτρέπει στους κατασκευαστές να εναλλάσσονται αποτελεσματικά μεταξύ κυματοειδών φύλλων και πλακιδίων στέγης, βελτιώνοντας σημαντικά την ευελιξία παραγωγής μειώνοντας παράλληλα την επένδυση σε εξοπλισμό.
Κατάλληλη για την επεξεργασία γαλβανισμένου χάλυβα και χάλυβα με έγχρωμη επίστρωση, αυτή η μηχανή παραδίδει υψηλής ποιότητας πάνελ στέγης που χρησιμοποιούνται ευρέως σε βιομηχανικές και οικιστικές κατασκευές.
| Αριθμός Μοντέλου | Μηχανή διαμόρφωσης διπλής στρώσης |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέο |
| Χρήση | Στέγη |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 6500mm x 1300mm x 1200mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Πλαίσιο από χάλυβα 300H |
| Αριθμός Σετ Κυλινδρικών Μύλων | 13-11 σειρές διαμόρφωσης |
| Υλικό Κυλίνδρων | Χάλυβας 45#, τραχύς τόρνος, λεπτός τόρνος, λείανση εξωτερικής περιφέρειας και επιχρωμίωση |
| Υλικό Άξονα | Χάλυβας 45# |
| Πρώτες Ύλες | Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα, έγχρωμο φύλλο χάλυβα |
| Ράβδος Έλξης | 35mm γαλβανισμένο |
| Διάμετρος Άξονα | Φ70mm (Συμπαγής άξονας) |
| Τύπος Κίνησης | Κίνηση με αλυσίδα |
| Ταχύτητα Διαμόρφωσης | 0-35 M/min |
| Ισχύς Κύριου Κινητήρα | 7.5KW |
| Ηλεκτρικό Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Προέλευση | Cangzhou, Hebei |
| Εγγύηση | 1 έτος |
Κατασκευάζεται από Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd., αυτή η μηχανή αντικατοπτρίζει ισχυρή μηχανική τεχνογνωσία και αυστηρά πρότυπα ποιοτικού ελέγχου. Η εταιρεία αναγνωρίζεται για τις προηγμένες δυνατότητες Ε&Α, την υψηλή ακρίβεια κατασκευής και την ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
Με πλεονεκτήματα όπως πολυλειτουργικός σχεδιασμός, σταθερή απόδοση και μεγάλη διάρκεια ζωής, αυτή η μηχανή διαμόρφωσης διπλής στρώσης είναι μια επαγγελματική και οικονομικά αποδοτική επιλογή για πελάτες που επιδιώκουν να επεκτείνουν την παραγωγική τους ικανότητα και να βελτιώσουν την ανταγωνιστικότητά τους στον κλάδο των φύλλων στέγης.