| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η μηχανή διαμόρφωσης κυλίνδρων κεραμιδιών 1110 είναι ένας υψηλής ποιότητας οικοδομικός εξοπλισμός που παράγεται από την Hebei Hengfu Pressing Machinery Manufacturing Co., Ltd. Είναι κατάλληλη για φύλλα χρωματικού χάλυβα και γαλβανισμένου χάλυβα πλάτους 1250mm με πάχος 0,3-0,5mm, και διαθέτει σταθερή λειτουργία και υψηλή ακρίβεια.
Αυτό το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με ισχυρό χαλύβδινο πλαίσιο 400H και πλάκες τοίχου πάχους 16mm. Οι κύλινδροι διαμόρφωσης είναι κατασκευασμένοι από χάλυβα 45Cr με σκλήρυνση, βαφή, λεπτή τόρνευση και επιχρωμίωση. Ο συμπαγής κύριος άξονας 80mm και ο σερβοκινητήρας 11kW εξασφαλίζουν αξιόπιστη και αποδοτική λειτουργία.
Χρησιμοποιεί σύστημα ηλεκτρικής κοπής διπλής γραμμικής οδήγησης μετά τη διαμόρφωση. Το καλούπι και ο κόφτης Cr12Mov παρέχουν κοπή χωρίς γρέζια και εξαιρετικά χαμηλό ποσοστό συντήρησης. Το σύστημα ελέγχου PLC με τηλεχειρισμό και συναγερμό καθιστά την αυτόματη παραγωγή πιο βολική.
Με διπλό χειροκίνητο πλαίσιο τροφοδοσίας και χειροκίνητο κόφτη, το μηχάνημα είναι εύκολο στη χρήση. Υποστηρίζει συνεχή παραγωγή στα 4-12m/min και χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια κήπων, τουριστικά αξιοθέατα, κιόσκια, ξενοδοχεία και βίλες.
| Μοντέλο | 1110 |
|---|---|
| Πλάτος Τροφοδοσίας | 1250 mm |
| Κατάλληλο Υλικό | Φύλλο χρωματικού χάλυβα, Φύλλο γαλβανισμένου χάλυβα |
| Πρότυπο Υλικού | Q235 |
| Πάχος Υλικού | 0,3-0,5 mm |
| Πλαίσιο Μηχανής | Χάλυβας 400H |
| Πάχος Πλάκας Τοίχου | 16 mm |
| Σταθμοί Κυλίνδρων Διαμόρφωσης | 16-21 σειρές |
| Υλικό Κυλίνδρων | 45Cr (σκληρυμένο / βαμμένο / λεπτά τορνευμένο / επιχρωμιωμένο) |
| Κύριος Άξονας | Συμπαγής άξονας Φ80 mm |
| Κύριος Κινητήρας | Σερβοκινητήρας 11 kW |
| Μετάδοση | Κίνηση με κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 4-12 m/min |
| Τύπος Κοπής | Κοπή μετά τη διαμόρφωση, ηλεκτρική κοπή διπλής γραμμικής οδήγησης |