| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
سیستم نصب خورشیدی اتوماتیک ماشین شکل گیری براکت فتوولتائیک یک راه حل تولید پیشرفته است که برای تولید کارآمد سازه های نصب خورشیدی طراحی شده است.آن را به شکل کویل های فلزی به براکت های با قدرت بالا با سازگاری عالی پردازش، کمک به اطمینان از ثبات و امنیت سیستم های خورشیدی در شرایط مختلف نصب.
این ماشین باعث افزایش بهره وری تولید می شود در حالی که کنترل کیفیت سختگیرانه را حفظ می کند.کاهش وقفه های تولید و بهبود روند کلی کار، که به تولید کنندگان اجازه می دهد تولید را افزایش دهند در حالی که هزینه های تولید را کنترل می کنند.
طراحی شده برای عملکرد قابل اعتماد در شرایط سختدستگاه دارای یک ساختار به خوبی مهندسی شده و ایستگاه های شکل گیری رول با دقت تنظیم شده است که به عملکرد بدون مشکل و کاهش فرسایش مکانیکی کمک می کند، طول عمر خدمت و به حداقل رساندن زمان توقف.
| مواد | ورق گالوانیزه 2.0mm-2.5mm |
|---|---|
| قاب ماشین | قاب جوش جعبه |
| پانل دیواری | T=55mm سبک قوس |
| تعداد گروه های رولر | ۲۴ گروه از رول های اصلی |
| مواد رول | چرخش دقیق CR12 و کروم سخت |
| مواد اسپندل | 45# فولاد با کیفیت بالا |
| قطر اسپندل | Φ80mm گره جامد |
| حالت انتقال | انتقال گیربکس |
| سرعت تولید | 8m-50m/دقیقه |
| قدرت برش هیدرولیک | 11kw پمپ بزرگ دریچه تیغه |
| برش | پیچاندن و برش هیدرولیکی بدون متوقف کردن ماشین |
| برش قالب | برش با دو تیغه، درمان خاموش کردن Cr12, HRC58-60 |
| سیستم کنترل الکترونیک | کنترل فرکانس تبدیل PLC کامپیوتر صنعتی، خطای طول برش ≤ 2mm 55KW فرکانس متغیر صفحه لمسی تخت کنترل الکتریکی عمودی با کنترل از راه دور |
| ابعاد کلی | طول 2250, عرض 1250, ارتفاع 1400 |