| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مواد | ورق گالوانیزه 2.0mm-2.5mm |
| قاب ماشین | قاب جوش جعبه |
| پانل دیواری | T=55mm سبک قوس |
| تعداد گروه های رولر | ۲۴ گروه از رول های اصلی |
| مواد رول | چرخش دقیق CR12 و کروم سخت |
| مواد اسپندل | 45# فولاد با کیفیت بالا |
| قطر اسپندل | Φ80mm گره جامد |
| حالت انتقال | انتقال گیربکس |
| سرعت تولید | 8m-50m/دقیقه |
| قدرت برش هیدرولیک | 11kw پمپ بزرگ دریچه تیغه |
| برش | پیچاندن و برش هیدرولیکی بدون متوقف کردن ماشین |
| برش قالب | برش با دو تیغه، درمان خاموش کردن Cr12, HRC58-60 |
| سیستم کنترل الکترونیک | کنترل فرکانس تبدیل PLC کامپیوتر صنعتی، خطای طول برش ≤ 2mm 55KW فرکانس متغیر صفحه لمسی تخت کنترل الکتریکی عمودی با کنترل از راه دور |
| ابعاد کلی | طول 2250, عرض 1250, ارتفاع 1400 |