| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał | Pozostałe blachy galwaniczne |
| Ramka maszyny | Ramy spawalnicze pudełka |
| Panel ścienny | T=55 mm styl łuku |
| Liczba grup rolkowych | 24 grupy głównych walcowników |
| Materiał z rolki | Precyzyjne obracanie CR12 i chromowanie twardym |
| Materiał spindla | 45# wysokiej jakości stali hartowanej |
| Średnica wrotnika | Φ80 mm wał stały |
| Tryb transmisji | Przekaz skrzyni biegów |
| Prędkość produkcji | 8m-50m/min |
| Moc hydrauliczna obcięcia | Stacja pompowa z wielkim osłoną zaworów o mocy 11 kW |
| Wycinanie | Hydrauliczne skręcanie i obcinanie bez zatrzymania maszyny |
| Wycinanie pleśni | Cięcie dwoma ostrzami, obróbka tłumiąca Cr12, HRC58-60 |
| Elektroniczny system sterowania | Przemysłowy komputer PLC sterowanie konwersją częstotliwości, błąd długości cięcia ≤ 2 mm 55KW zmiennej częstotliwości ekran dotykowy pionowy elektryczny z dalekim sterowaniem |
| Ogólne wymiary | Długość 2250, szerokość 1250, wysokość 1400 |