| Nazwa marki: | HENGFU |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Warunki płatności: | 30% depozytu przez T / T z góry i 70% salda po potwierdzeniu kontroli przed wysyłką |
| Materiał | blacha ocynkowana 2,0 mm-2,5 mm |
|---|---|
| Rama maszyny | rama spawana skrzynkowa |
| Panel ścienny | styl łukowy T=55 mm |
| Liczba grup rolek | 24 grupy rolek głównych |
| Materiał rolek | precyzyjne toczenie CR12 i chromowanie na twardo |
| Materiał wrzeciona | hartowana wysokiej jakości stal 45# |
| Średnica wrzeciona | pełny wał Φ80 mm |
| Tryb napędu | napęd przekładniowy |
| Prędkość produkcji | 8 m-50 m/minutę |
| Moc cięcia hydraulicznego | stacja pomp z dużym zaworem i ostrzem 11 kW |
| Cięcie | hydrauliczne cięcie skrętne bez zatrzymywania maszyny |
| Forma cięcia | cięcie dwoma ostrzami, obróbka hartowania Cr12, HRC58-60 |
| System sterowania elektronicznego | sterowanie konwersją częstotliwości PLC komputera przemysłowego, błąd długości cięcia ≤ 2 mm 55-kW skrzynka sterowania elektrycznego pionowa z ekranem dotykowym i konwersją częstotliwości ze zdalnym sterowaniem |
| Wymiary całkowite | długość 2250, szerokość 1250, wysokość 1400 |