| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Materiaal | verzinkte plaat 2,0 mm - 2,5 mm |
|---|---|
| Machineframe | lasframe |
| Wandpaneel | T=55mm boogvormig |
| Aantal rol groepen | 24 groepen hoofdrollen |
| Rol materiaal | CR12 precisie draaien en hardchroom plating |
| Spindel materiaal | 45# hoogwaardig staal gehard |
| Spindel diameter | Φ80mm massieve as |
| Transmissie modus | tandwielkast transmissie |
| Productiesnelheid | 8m-50m/minuut |
| Hydraulische schaar vermogen | 11kw grote kleppen pompstation |
| Snijden | Hydraulisch draaien en scharen zonder de machine te stoppen |
| Snijmal | snijden met twee messen, Cr12 blusbehandeling, HRC58-60 |
| Elektronisch besturingssysteem | Industriële computer PLC frequentieconversie controle, snijlengtefout ≤ 2 mm 55KW variabele frequentie touchscreen verticale elektrische schakelkast met afstandsbediening |
| Totale afmetingen | lengte 2250, breedte 1250, hoogte 1400 |