| Merknaam: | HENGFU |
| MOQ: | 1 stuk |
| Betalingsvoorwaarden: | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Materiaal | gegalvaniseerd plaatstaal 2,0 mm - 2,5 mm |
|---|---|
| Machineframe | dooslasframe |
| Wandpaneel | T=55 mm boogstijl |
| Aantal rolgroepen | 24 groepen hoofdrollen |
| Rolmateriaal | CR12 precisiedraaien en hardchroom plating |
| Asmateriaal | 45# hoogwaardig staal gehard |
| Asdiameter | Φ80 mm massieve as |
| Transmissiemodus | versnellingsbaktransmissie |
| Productiesnelheid | 8 m - 50 m/minuut |
| Hydraulisch knipvermogen | 11 kW grote kleppompstation |
| Snijden | Hydraulisch draaien en knippen zonder de machine te stoppen |
| Snijmal | snijden met twee messen, Cr12 blusbehandeling, HRC58-60 |
| Elektronisch besturingssysteem | Industriële computer PLC frequentieconversiebesturing, snijlengtefout ≤ 2 mm 55KW variabele frequentie touchscreen verticale elektrische schakelkast met afstandsbediening |
| Totale afmetingen | lengte 2250, breedte 1250, hoogte 1400 |