| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
| Υλικό | γαλβανισμένο φύλλο 2.0mm-2.5mm |
|---|---|
| Πλαίσιο μηχανής | πλαίσιο συγκόλλησης τύπου κουτιού |
| Πάνελ τοίχου | τύπου αψίδας T=55mm |
| Αριθμός ομάδων κυλίνδρων | 24 ομάδες κύριων κυλίνδρων |
| Υλικό κυλίνδρων | CR12 ακριβείας περιστροφής και σκληρής επιχρωμίωσης |
| Υλικό άξονα | 45# χάλυβας υψηλής ποιότητας, σκληρυμένος |
| Διάμετρος άξονα | Συμπαγής άξονας Φ80mm |
| Τρόπος μετάδοσης | μετάδοση με κιβώτιο ταχυτήτων |
| Ταχύτητα παραγωγής | 8μ-50μ/λεπτό |
| Ισχύς υδραυλικής κοπής | αντλιοστάσιο μεγάλης βαλβίδας λεπίδας 11kw |
| Κοπή | Υδραυλική στρέψη και κοπή χωρίς διακοπή της μηχανής |
| Καλούπι κοπής | κοπή με δύο λεπίδες, επεξεργασία σκλήρυνσης Cr12, HRC58-60 |
| Ηλεκτρονικό σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής PLC έλεγχος μετατροπής συχνότητας, σφάλμα μήκους κοπής ≤ 2mm, οθόνη αφής μεταβλητής συχνότητας 55KW, κάθετο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με τηλεχειριστήριο |
| Συνολικές διαστάσεις | μήκος 2250, πλάτος 1250, ύψος 1400 |