| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρέχει μια υψηλής απόδοσης αυτόματη μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων αφιερωμένη στην παραγωγή στερεών φωτοβολταϊκών πάνελ και στερεών σεισμικού σταθεροποιητή.Αυτή η επαγγελματικά σχεδιασμένη γραμμή παραγωγής ενσωματώνει το σχηματισμό ακριβείας, σταθερή μετάδοση και έξυπνο έλεγχο για την παροχή συνεπών δομικών προφίλ υψηλής αντοχής για τους τομείς της ηλιακής ενέργειας και της κατασκευής.
Η μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων αυτή έχει σχεδιαστεί ειδικά για την επεξεργασία κυλίνδρων γαλβανισμένου χάλυβα και άλλων μεταλλικών υλικών που χρησιμοποιούνται ευρέως σε εφαρμογές ηλιακής τοποθέτησης και σεισμικής ενίσχυσης.Κατασκευάζει προφίλ με ομοιόμορφες διαστάσεις, ισχυρή αντοχή και εξαιρετική δομική σταθερότητα, που ανταποκρίνονται πλήρως στις αυστηρές απαιτήσεις των φωτοβολταϊκών σταθμών μεγάλης κλίμακας, των ηλιακών συστημάτων στην οροφή,και οικοδομή σεισμικών έργων υποστήριξης.
Το μηχάνημα είναι κατασκευασμένο με βαρύ συγκολλημένο πλαίσιο και δομικό σχεδιασμό υψηλής ακαμψίας, εξασφαλίζοντας εξαιρετική σταθερότητα και ελάχιστες δονήσεις κατά τη διάρκεια συνεχούς παραγωγής.Οι κυλίνδροι σχηματισμού είναι κατασκευασμένοι από υψηλής ποιότητας κράμα χάλυβα με ακριβή μηχανική επεξεργασία και σκληρή χρωματοποίηση, παρέχοντας εξαιρετική αντοχή στην φθορά, μακρά διάρκεια ζωής και χωρίς γρατζουνιές.
Όλη η γραμμή παραγωγής υιοθετεί ένα προηγμένο σύστημα ελέγχου PLC με μια φιλική προς το χρήστη διεπαφή οθόνης αφής, επιτρέποντας πλήρως αυτόματη λειτουργία από την τροφοδοσία τροχιάς, το σχηματισμό κυλίνδρων,Σφυροκόπηση σε κοπή σταθερού μήκουςΠροσφέρει ρυθμιζόμενη ταχύτητα παραγωγής και υψηλή ακρίβεια ελέγχου, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα της παραγωγής και τη συνέπεια του προϊόντος.
| Υλικό | Ζυγισμένο φύλλο 2,0 mm-2,5 mm |
|---|---|
| Κεφάλαιο 3 | πλαίσιο συγκόλλησης κουτιών |
| Πίνακας τοίχου | T=55mm στυλ καμάρας |
| Αριθμός ομάδων ρόλων | 24 ομάδες κύκλων κύκλων |
| Υλικό κυλίνδρου | Επεξεργασία με ακρίβεια CR12 και χρωματοποίηση |
| Υλικό σπινδύλης | Υψηλής ποιότητας χάλυβα |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ80mm στερεός άξονας |
| Τρόπος μετάδοσης | μετάδοση κιβωτίου ταχυτήτων |
| Ταχύτητα παραγωγής | 8m-50m/min |
| Υδραυλική δύναμη κοπής | Στάση αντλίας με μεγάλη λεπίδα βαλβίδας 11kw |
| Κόψιμο | Υδραυλική περιστροφή και κοπή χωρίς διακοπή της μηχανής |
| Κόψιμο μούχλας | με δύο λεπίδες, επεξεργασία σβήσισης Cr12, HRC58-60 |
| Ηλεκτρονικό σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής ελέγχου μετατροπής συχνότητας με PLC, σφάλμα μήκους κοπής ≤ 2 mm 55KW μεταβλητής συχνότητας οθόνης αφής κάθετο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με τηλεχειριστήριο |
| Συνολικές διαστάσεις | μήκος 2250, πλάτος 1250, ύψος 1400 |