| Επωνυμία Μάρκας: | HENGFU |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| Όροι πληρωμής: | 30% κατάθεση από T/T εκ των προτέρων και ισορροπία 70% μετά από την επιβεβαίωση επιθεώρησης πριν από |
Η Dongguang Hengfu Roll Forming Machine Co., Ltd. παρέχει μια πλήρως αυτόματη μηχανή σχηματισμού κυλίνδρων ειδικά σχεδιασμένη για την κατασκευή στερεών φωτοβολταϊκών πάνελ και στερεών σεισμικού σταθεροποιητή.Αυτή η υψηλή αποδοτικότητα, εξοπλισμός υψηλής ακρίβειας ενσωματώνει προηγμένη τεχνολογία σχηματισμού κυλίνδρων, σταθερό σύστημα μετάδοσης και ευφυή έλεγχο, για να παρέχει στους πελάτες αξιόπιστη,μακροχρόνιες και υψηλής απόδοσης λύσεις παραγωγής.
Αυτό το μηχάνημα έχει σχεδιαστεί επαγγελματικά για το σχηματισμό γαλβανισμένου χάλυβα και άλλων μεταλλικών κυλίνδρων που χρησιμοποιούνται σε συστήματα υποστήριξης φωτοβολταϊκών συστημάτων και συστατικά σεισμικής σταθεροποίησης.Μπορεί να επεξεργαστεί σταθερά φύλλα συμβατικού πάχους που χρησιμοποιούνται στη φωτοβολταϊκή βιομηχανία, παράγουν υψηλής αντοχής, υψηλής ακρίβειας προφίλ διατομής και πληρούν τις απαιτήσεις εγκατάστασης διαφόρων ηλιακών φωτοβολταϊκών συστημάτων.
Ολόκληρη η μηχανή υιοθετεί μια βαριά δομή συγκολλημένου πλαισίου με ισχυρή ακαμψία, καλή σταθερότητα και χαμηλή δόνηση, διασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία υπό μακροχρόνια συνεχή παραγωγή.Το σύστημα κυλίνδρων είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας κράμα χάλυβα με ακριβή μηχανική επεξεργασία και σκληρή χρωματοποίηση, η οποία είναι ανθεκτική στην φθορά, ανθεκτική και δεν βλάπτει την επιφάνεια του υλικού.
Εξοπλισμένο με ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου PLC και λειτουργία με οθόνη αφής, ο εξοπλισμός πραγματοποιεί πλήρως αυτόματη παραγωγή από την τροφοδοσία, το σχηματισμό, την τρυπή μέχρι την κοπή σταθερού μήκους.Υποστηρίζει ρυθμιζόμενη ταχύτητα παραγωγής, υψηλή ακρίβεια ελέγχου και απλή λειτουργία, η οποία μειώνει τη δυσκολία της χειροκίνητης λειτουργίας και βελτιώνει τη συνολική αποτελεσματικότητα της παραγωγής.
| Υλικό | Ζυγισμένο φύλλο 2,0 mm-2,5 mm |
| Κεφάλαιο 3 | Πλαίσιο συγκόλλησης κουτιών |
| Πίνακας τοίχου | T=55mm στυλ καμάρας |
| Αριθμός ομάδων ρόλων | 24 ομάδες κύκλων κύκλων |
| Υλικό κυλίνδρου | Επεξεργασία με ακρίβεια CR12 και χρωματοποίηση |
| Υλικό σπινδύλης | Υψηλής ποιότητας χάλυβα |
| Διάμετρος σπινθήρα | Φ80mm στερεός άξονας |
| Τρόπος μετάδοσης | Μετάδοση κιβωτίου ταχυτήτων |
| Ταχύτητα παραγωγής | 8m-50m/min |
| Υδραυλική δύναμη κοπής | Στάση αντλίας με μεγάλη λεπίδα βαλβίδας 11kw |
| Κόψιμο | Υδραυλική περιστροφή και κοπή χωρίς διακοπή της μηχανής |
| Κόψιμο μούχλας | Κόψιμο με δύο λεπίδες, επεξεργασία σβήσισης Cr12, HRC58-60 |
| Ηλεκτρονικό σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής ελέγχου μετατροπής συχνότητας με PLC, σφάλμα μήκους κοπής ≤ 2 mm 55KW μεταβλητής συχνότητας οθόνης αφής κάθετο ηλεκτρικό κουτί ελέγχου με τηλεχειριστήριο |
| Συνολικές διαστάσεις | Μέγεθος 2250, πλάτος 1250, ύψος 1400 |