| Marka Adı: | HENGFU |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Koşulları: | T/T ile önceden %30 mevduat ve sevkıyattan önce teftiş onayından sonra %70 denge |
| Malzeme | galvanizli levha 2.0mm-2.5mm |
|---|---|
| Makine çerçevesi | kutu kaynak çerçevesi |
| Duvar paneli | T=55 mm kemer tarzı |
| Rol gruplarının sayısı | 24 grup ana silindir |
| Rulo malzemesi | CR12 hassas dönüşüm ve sert kromlama |
| Spindle malzemesi | 45# yüksek kaliteli sertleştirilmiş çelik |
| Döner çapı | Φ80mm katı akım |
| İletişim modu | vites kutusu şanzımanı |
| Üretim hızı | 8m-50m/dakika |
| Hidrolik kesme gücü | 11kw büyük valf bıçağı pompa istasyonu |
| Kesme | Makineyi durdurmadan hidrolik bükme ve kesme |
| Kalıp kesme | iki bıçakla kesilmiş, Cr12 söndürme işlemi, HRC58-60 |
| Elektronik kontrol sistemi | Endüstriyel bilgisayar PLC frekans dönüşüm kontrolü, kesim uzunluğu hatası ≤ 2mm 55KW değişken frekanslı dokunmatik ekran dikey elektrikli kumanda kutusu uzaktan kumanda ile |
| Genel boyutlar | Uzunluğu 2250, genişliği 1250, yüksekliği 1400 |