| نام تجاری: | HENGFU |
| MOQ: | 1 عدد |
| شرایط پرداخت: | 30٪ سپرده توسط T / T در پیش و 70٪ مانده پس از تایید بازرسی قبل از حمل و نقل |
این دستگاه فتوولتائیک و ضد زلزله برای شکل دادن براکت ها یک دستگاه با دقت بالا استتجهیزات با کارایی بالا که برای تولید براکت های فولادی گالوانیزه برای استفاده در سیستم های خورشیدی فتوولتائیک و سازه های ضد زلزله ساختمان طراحی شده انداین دستگاه ورق های گالوانیزه ای با ضخامت 2.0mm-2.5mm را پردازش می کند و براکت های قوی، با دوام و دقیق ابعاد را که با استانداردهای سخت صنعت مطابقت دارند، تضمین می کند.
ساخت با یک قاب جوش جعبه و 55 میلی متر ضخیم پنل های دیواری سبک قوس، ماشین ارائه می دهد سفتی ساختاری استثنایی و ثبات طولانی مدت.آن را شامل 24 گروه از رول های اصلی ساخته شده از فولاد CR12 با چرخش دقیق و کروم سخت پوشش برای مقاومت در برابر لباس بالا و عمر طولانیفندل جامد Φ80 میلی متر، ساخته شده از فولاد 45 # با کیفیت بالا، ظرفیت حمل قوی و عملکرد بدون مشکل را فراهم می کند.
این دستگاه انتقال گیربکس را برای خروجی قدرت پایدار اتخاذ می کند و سرعت تولید را از 8m-50m در دقیقه پشتیبانی می کند تا نیازهای مختلف حجم را برآورده کند.این شامل یک ایستگاه پمپ 11kW بادک دریچه بزرگ برای برش هیدرولیک، که امکان پیچ و برش هیدرولیکی را بدون متوقف کردن ماشین فراهم می کند. قالب برش از دو تیغه ساخته شده از فولاد Cr12 با درمان خنک کننده (HRC58-60) استفاده می کند و برش های تمیز و بدون برر را ارائه می دهد.
کنترل شده توسط یک سیستم فرکانس تبدیل PLC رایانه صنعتی، این ماشین تضمین می کند که شکل گیری دقیق با خطای طول برش ≤2mm باشد.این با یک صفحه لمسی 55kW فرکانس متغیر و جعبه کنترل الکتریکی عمودی با کنترل از راه دور برای تنظیم و کار آسان پارامتربا ابعاد کامپکت کلی (2250mm × 1250mm × 1400mm) ، مناسب برای طرح های مختلف کارخانه در حالی که عملکرد بالا را حفظ می کند.
| مواد | ورق گالوانیزه 2.0mm-2.5mm |
| قاب ماشین | قاب جوش جعبه |
| پانل دیواری | T=55mm سبک قوس |
| تعداد گروه های رولر | ۲۴ گروه از رول های اصلی |
| مواد رول | چرخش دقیق CR12 و کروم سخت |
| مواد اسپندل | 45# فولاد با کیفیت بالا |
| قطر اسپندل | Φ80mm گره جامد |
| حالت انتقال | انتقال گیربکس |
| سرعت تولید | 8m-50m/دقیقه |
| قدرت برش هیدرولیک | 11kW ایستگاه پمپاژ بادی بزرگ دریچه |
| برش | پیچاندن و برش هیدرولیکی بدون متوقف کردن ماشین |
| برش قالب | برش با دو تیغه، درمان خاموش کردن Cr12, HRC58-60 |
| سیستم کنترل الکترونیکی | کنترل فرکانس تبدیل PLC کامپیوتر صنعتی، خطای طول برش ≤ 2mm، 55kW فرکانس متغیر صفحه لمسی عمودی با کنترل از راه دور |
| ابعاد کلی | طول 2250mm، عرض 1250mm، ارتفاع 1400mm |